Itempiamos lubos

Apie mus

Mūsų pagrindinė veikla mūsų bendrovė yra įdiegti įtempiamos lubos. Mes jau daug metų teikiame kokybiškas paslaugas montavimo lubos rakto. Sėkmės mūsų įmonės remiasi patyręs kvalifikuotas personalas ir atsakingas požiūrį į verslą. Mūsų tikslas yra kokybinis įgyvendinimas задумок kliento labiausiai trumpiausią laiką ir už prieinamą kainą. Mes siūlome patys mažiausi kainos įtempiamos lubos dėka efektyviai organizuoti darbą, tiesioginis pirkimų medžiagų, didelis apimčių užsakymus. Klientai visada lieka patenkinti mūsų paslaugomis, nes mes manome darbą tobulos, tik tada, kai klientas yra visiškai patenkintas rezultatu. Kreipkitės į mus, ir mes greitai ir nebrangiai mes pasukame savo įtempiamos lubos į pavyzdį, elegantiškas stilius.

Kodėl mes?

Garantiją Garantiją

Suteikiama garantija atliktiems montavimo darbams ir naudojamoms medžiagoms.

Kainos Kainos

Tinka visiems, kiekvienas suras sprendimą pagal savo skonį. Optimalus kainos ir kokybės santykis.

Atsakinga  komanda Atsakinga komanda

Kultūringa komanda, dirbanti kruopščiai ir atsakingai, pagal visus kliento pageidavimus.

Greitą montavimą Greitą montavimą

Montavimas atliekamas per kelias valandas, nepaliekant jokių nešvarumų, nereikia specialiai paruošti patalpos.

Kainos

Matinės itempiamos lubos
Matinės itempiamos lubos

Matinės itempiamos lubos yra lygaus paviršiaus, su mažu atspindintis spartos. Tai yra biudžeto variantas, kuris tiks bet kokios patalpos.

12 €
Blizgios įtempiamos lubos
Blizgios įtempiamos lubos

Blizgios įtempiamos lubos gali turėti bet kokią spalvą. Kuo tamsesni atspalvius, tuo stipresnis bus spindi paviršius. Todėl reikia aiškiai apgalvoti vyko apšvietimo prietaisai.

12 €
Žvaigždėto dangaus lubos
Žvaigždėto dangaus lubos

Dviejų lygių itempiamos lubos gerai tinka atskyrimą ir gyvenamosiose patalpose. Todėl juos dažnai taikomi virtuvės, svetainės ir biuruose.

15 €
Dviejų lygių įtempiamos lubos
Dviejų lygių įtempiamos lubos

Lubos su nuotraukomis leidžia jums perkelti bet kokį atvaizdą ant paviršiaus. Tai yra vienas iš populiariausių variantų pastaruoju metu. Dažnai klientai renkasi savo vaikų kambariai ir miegamieji

15 €

Įtempiamos lubos — tai yra jūsų teisingas pasirinkimas

Šiuolaikinės estetiškai patrauklus ir praktiškas sprendimas dėl įranga lubų į gyvenamojoje patalpoje yra kelionę itempiamos lubos. Šis variantas tapo šiandien geriausia santykiu kainą ir eksploatacines charakteristikas. Tokių lubų nėra reiklus į atsistatydinimą, stovas prie drėgmė ir temperatūrų skirtumai, saugus sveikatai. Tačiau užtikrinti, kad duomenys privalumus galima tik tokiu atveju, jei protingai atliktus montavimo darbus.
Viena iš funkcijų traukos lubos yra specifinė technologija montavimui. Reikia protingai apskaičiuoti degalų medžiagų, tinkamai pasirinkti drobė, aiškiai lygį prijungti tvirtinimo profilio, apgalvoti prijungti apšvietimo prietaisai. Tokiu atveju, jei drobės ruožas į sistemoje reikia naudoti specialią įrangą. Technologija numato šildymas PVC drobės ir pašildymo laikas patalpos, naudojant šilumos patrankos. Mūsų įmonė stovai Įtempiamos lubos taikant šiuolaikinio speciali įranga ir priemonės. Patyrę, profesionalūs montuotojai griežtai laikosi technologijos, darbų vykdymo.

Atsiliepimai

Gustavas Gustavas
Puiki įmonė. Greitai ir kokybiškai įrengė lubas. Viską atliko kokybiškai. Iš aptarnavimo galiu pasakyti kad dirba profesionalūs darbuotojai nuo operatoriaus iki meistro. Rekomenduoju.
Aleksandras Aleksandras
Puikus aptarnavimas, konkretu, kokybiška, viskas sutartu laiku. Gavau puikių patarimų, meistrai įrengė greitai ir kokybiškai, visiškai jokių problemų neturėjau, lubos atrodo nuostabiai, tikrai tik geriausios rekomendacijos!
Arkadijus Arkadijus
Little bit more pricy than others but very quality service with promise keeping. Was working till midnight to comply terms!!!
Toomas Toomas
Puiki įmonė. Greitai ir kokybiškai įrengė lubas. Viską atliko kokybiškai. Iš aptarnavimo galiu pasakyti kad dirba profesionalūs darbuotojai nuo operatoriaus iki meistro. Rekomenduoju.

Dažnai užduodami klausimai

Kaip padaryti, kad kelionę itempiamos lubos greitai ir nebrangiai?
Kaip pasirinkti įtempiamų lubų medžiagą?
Kiek kainuoja įtempiamos lubos?
Kas lemia įtempiamų lubų kainą?